Zestaw Linea Indywiduals Colors

8,500.00

Wyszliśmy naprzeciw pragnieniom klientów, chcących stworzyć swój indywidualny zestaw mebli. Oferujemy możliwość zamówienia zestawu w dowolnym kolorze tkaniny z całej oferowanej przez producenta palety kolorów. Tworzymy wówczas meble indywidualnie dla Państwa.
Wiąże się to oczywiście z większą swobodą wyboru i posiadania bardziej unikatowych mebli, jednak trzeba pamiętać, że przy takiej produkcji nie ma możliwości zwrotu – są to meble stworzone indywidualnie dla Państwa ze specjalnie sprowadzonych tkanin.

Zestaw Linea to zestaw do dużego salonu, w którym spędzasz czas w ulubiony sposób, np. z książką lub oglądając dobre filmy albo też zapraszając znajomych i rodzinę na przyjemne wieczory. Jeśli szukasz salonowej sofy, która spełni swoje zadanie właśnie przy takich okazjach, to Linea jest właśnie dla Ciebie. To lekka, ale przestronna i wygodna sofa bez funkcji spania, dzięki czemu bez problemu możesz przenieść ją w inne miejsce, aby dostosować salon do rodzinnego przyjęcia lub domówki.

Masz małe dzieci lub trzymasz w domu zwierzęta? Z pewnością dobrze wiesz, że zdarza im się nieco nabrudzić, a zwierzaki dodatkowo drapią tapicerkę. Sofa Linea pokryta jest specjalną tkaniną, która jest odporna na zadrapania pazurami, a skutecznie czyści się ją nawet czystą wodą. To niezwykle łatwy w utrzymaniu mebel.

Ty, Twoi domownicy i Wasi goście rozsiądziecie się na sofie bardzo wygodnie dzięki siedziskom z elastycznej pianki i sprężyn boneli. Jest to optymalne połączenie, które gwarantuje maksymalny komfort bez zapadania się w zbyt miękkie siedziska i bez szukania wygodnej pozycji na zbyt twardym meblu.

Prosty i uniwersalny design pozwoli Ci wstawić zestaw Linea  niemal do każdego salonu z zachowaniem jego estetyki. Wpisze się ona zarówno w modne współcześnie minimalistyczne aranżacje w stylach nowoczesnym, modernistycznym czy skandynawskim, jak też w klasyczne wnętrza o większej ilości zdobień i barw. Miękka pikowana tkanina, z której wykonano siedzisko, charakteryzuje się eleganckim połyskiem, a szyku całości dodają nóżki z litego drewna.