20200823_110510

Kilka słów o nas:

Nazywam się Maja Frey i wraz ze swoim mężem chcemy kontynuować tradycje meblarską naszej rodziny, jednak na własny sposób.

Nasi rodzice prowadzą od ponad 20 lat firmę produkującą meble.

Dotychczas oferta ich firmy głównie skierowana była do zagranicznych firm krajów Zachodniej Europy, mających swoją siedzibę m.in.: w Wielkiej Brytanii, Holandii oraz Francji.

Jednak my pragniemy skierować ofertę do klientów indywidualnych w Polsce, dając dostęp do mebli o wysokiej normie jakości i nienagannym designie w rozsądniej cenie.

Co nas wyróżnia?

W naszej firmie szczególnie dbamy o atmosferę pracy, zaufanie, bezpieczeństwo . Oprócz rodzinnych tradycji cechuje nas indywidualne podejście do klienta. Każde zamówienie staramy się realizować w jak najkrótszym czasie, z jak największą dbałością o każdy szczegół. Wyróżnia nas nowoczesny design oraz konkurencyjna cena.

Skracając tradycyjną drogę sprzedaży, pomijamy łańcuch pośredników i ich marży, dodatkowo nie posiadamy drogich w utrzymaniu sklepów stacjonarnych, dlatego możemy w danej cenie oferować meble o zdecydowanie wyższej jakości.

Oferta

Specjalizujemy się w meblach tapicerowanych. Współpracując z doświadczonymi projektantami i designerami, dbamy nie tylko o najwyższą jakość i funkcjonalność naszych produktów, ale również o ich świetne wzornictwo. Wychodzimy bowiem z założenia, że ergonomia zawsze powinna iść w parze z doskonałą estetyką. Taka fuzja to absolutny must have w kontekście współczesnego rynku meblarskiego!

Oprócz tego stawiamy na różnorodność koncepcyjną. Dzięki ciekawym wykończeniom, bogatej gamie kolorystycznej i oryginalnym fakturom, tworzymy meble wyjątkowe, spośród których każdy może znaleźć coś, co w pełni sprosta jego wymaganiom.